top of page

FAALİYET ALANLARIMIZ

Peyzaj ve çevre düzenlemesine dayalı tüm temel projelendirme, mühendislik,

planlama, teknik çizim ve peyzaj modelleme hizmetleri verilmektedir.

peyzaj ve mimari yasarım
PEYZAJ VE MİMARİ TASARIM
 • Alanında tecrübeli mimarlarımız ile projeleriniz katma değer kazanacaktır.

 • Türkiye ofisimiz tasarım konusunda tecrübeli mimarlar ile çalışmaktadır.

 • Mimari tasarımlarımız içerisinde, peyzaj, sert zeminler, havuzlar, ahşap uygulamalar, epdm zeminleri tecrübe ile en iyi görseli yakalayacak gösterimler yaratacaktır.  Ana yapınızdan kamuya ait bölgeye kadar yer alan kaldırımlarınızı/yollarınızı/havuzları/ ve bitkilendirmeyi tasarlamaktayız.

 • Dilediğiniz ebatta ve renkte ctp saksı / metal saksı üretimlerimiz ile modern veya rustik bir görünüm kazanacaktır. Ürünler ülkemizin ve avrupanın bir çok otel/avm ve evlerde boy göstermektedir.

Bitkisel Yumuşak Peyzaj
BİTKİSEL YUMUŞAK PEYZAJ
 • Biz peyzaj çalışanları yeşil bir doğa ile sert zeminleri birleştirmeyi her daim düşünürüz. Bunları bir araya getirirken, bitkiyi, sulama sistemini, zemin taşlarını, havuzları, aydınlatması ahşap unsurları ve tabi olmazsa olmazı mekana konulacak bir obje ile tasarlamayı amaçlamaktayız.

 • Peyzajda en önemli unsur bulunduğunuz alanın meterolojik şartları, zeminin durumudur. Bu bileşenler ışığında drenaj sistemi, sulama sistemi, bitki seçimi ve sert zeminlere karar vermekteyiz. Yine bu bilgiler ışığında ahşap öğlerein türüne de karar vermekteyiz.

 •  Mimari ekibi olarak ufak bir bahçeden, binlerce m²’e ulaşabilen otel avm peyzajına kadar tecrübemizi aktarmaktayız.

 • Bitkisel peyzaj’da kendi ürünlerimiz dışında İtalya, Almanya, Hollanda çözüm ortaklıklarımız bulunması nedeniyle milyonlarca bitki çeşidini size getirmekteyiz.

 • Bitkisel peyzaj yanı sıra Sert peyzaj olarak tabir ettiğimiz, granit/bazalt/andezit/diabaz taş uygulamaktayız. Sert peyzaj içeriğimizde dekoratif beton adlandırdığımız binlerce modelli baskı beton, dezaktif beton, wash beton ile beton görünümünü çok renkli ve modern görünüme kavuşturmaktayız. Son yıllarda çok hızlı ilerlediğimiz su oyunlarında, biolojik gölet ve havuz uygulamalarını yapmaktayız. Dikey bahçe/duvar bahçe / vertical garden olarak çeşitli isimlerle lanse ettiğimiz dikey bahçe uygulamalarında uzmanlığımız binlerce modele kadar çıkarabilmekteyiz. Alt yapı sulama boruları, otomatik sulama sistemin de rainbird sulama sistemlerini kullanmaktayız. Drenaj sistemlerini tasarlayarak alandaki fazla suyun sizleri rahatsız etmemesini sağlayarak alandan otomatize uzaklaşmasını sağlamaktayız. Saksı üretimlerimizde Ctp Saksı, Fiber Saksı ve Metal saksı üretimlerimiz bulunmaktadır.

zemin uygulamaları
ZEMİN UYGULAMALARI | SERT PEYZAJ
 • Zemin uygulamalarımız sert peyzaj alanında tecrübeli mimari kadromuz ve teknik mühendis ekibimiz ile beraber çözümlemekteyiz. Taş uygulamaları, baskı beton, epdm zeminler maXPey peyzaj ekibi tarafından ustaca uygulanmaktadır. 

 • Granit, Bazalt gibi sert taşları teknik ekibimiz tarafından düzenleyerek sokaklarınızı, parklarınızı, evinizin önünü kolayca uygulayabilmekteyiz. 

 • Sert zemin imalatlarımız içersinde son yıllarda hızla tercihi artan baskı beton, wash beton ve süpürgeli beton gibi dekoratif beton uygulamaları ile projenize enerji vermekteyiz.

baskı beton